Про нас

Наша компанія була створена в 2018 році, але незважаючи на такий “юний вік” у нас у команді працюють виключно кваліфіковані майстри-дезінфектори, які мають за спиною великий багаж професійних знань та досвіду.

Весь цей час ми регулярно та уважно стежимо за всіма профільними інноваціями, що дозволяє нам відбирати у свій арсенал найсучасніше обладнання, передові препарати та ефективні методики їх застосування.

Завдяки гранично простому та швидкому сервісу, що дозволяє зв’язуватися з нашими спеціалістами не через розсіяних, як це часто буває, операторів, а безпосередньо, ми змогли стати одними з лідерів на ринку професійних дезінфекційних послуг багатьох міст України.


Які послуги ми надаємо

На сьогоднішній день наші фахівці надають широкий спектр послуг, спрямованих на тотальне знищення шкідників, які псують людині його повсякденне життя. Розмова в першу чергу йде про такі послуги, як:

  • дезінсекція – знищення тарганів, клопів, кліщів, бліх, комарів, мух, дрібних мурах і інших комах, що докучають нашому повсякденному побуту.
  • дератизація – винищення щурів, мишей та інших небезпечних гризунів, здатних завдати не лише моральної шкоди, а й прямої небезпеки для здоров’я людей
  • дезінфекція – обробка приміщень від плісняви, хвороботворних мікроорганізмів, грибка, вірусів та інших збудників бактеріологічних та інфекційних захворювань.

Таким чином ми готові забезпечити найякісніший порятунок практично від усіх видів паразитів на будь-якій стадії ураження приміщення, – як житлових фондів (квартир, приватних будинків, кімнат гуртожитків), так і об’єктів соціальної та комерційної нерухомості (лікарень, шкіл, дитячих садків, офісів, закладів громадського харчування, торгових центрів, складських та виробничих приміщень та ін.


Наші переваги

піктограма безпеки здоров'я
Безпечні препарати

Усі засоби дезінфекції, хімікати (інсектициди) та методи, що застосовуються нами, повністю безпечні для людей та домашних тварин, а також відповідають усім прийнятим стандартам та схвалені СЕС та МОЗ України.швидка обробка іконка від комах
Швидке реагування

Ми практикуємо блискавичну обробку заявок та оперативність їх виконання! Наші дезінфектори виїжджають вже через 1-2 дні після подачі заявки, а на обробку 1-го об’єкта в середньому нам потрібно лише кілька годин.конфіденційність значок
Конфіденційність

Ми повністю усвідомлюємо важливість конфіденційності своїх клієнтів, тому всі роботи, що проводяться на їх об’єктах, виконуються нами за суворим правилом “Все, що було у Вегасі, залишиться у Вегасі!”.Крім того, ми невпинно пропагуємо такі принципи:

  • Тільки прозорі та конкурентні ціни на пропоновані послуги
  • Законність діяльності – ми маємо всі необхідні документи, що дають право виконання робіт нашого профілю
  • Періодичне підвищення кваліфікації своїх працівників
  • Відсутність порожнього нав’язування будь-яких додаткових послуг
  • Доступний та зручний сервіс, пошуки компромісів із замовниками.

Вартість наших послуг

Ми ніколи не завищуємо вартість послуг. Усі вони виконуються нами за порівняно невисокою, а найголовніше прозорою ціною!

Крім того, ми попередньо прораховуємо майбутні витрати, що дозволяє замовникам наперед спланувати свій бюджет!

Для того, щоб прорахувати вартість робіт, що Вас цікавлять, рекомендуємо скористатися нашим розумним онлайн-калькулятором, який швидко визначить приблизну суму. Фінальна оцінка вартості визначається майстром-дезінфектором на місці проведення обробки.


Зона обслуговування