Поширені Запитання Дезінфектору

Нижче ми зібрали відповіді на більшість найчастіших запитань (ЧаВо або Ефейк’ю – FAQ, frequently asked questions) щодо наданих нами дезінфекційних послуг.

Якщо Ви не змогли знайти відповіді на своє запитання, цю проблему можна вирішити наступними способами:

  1. в розділі коментарів внизу сторінки тієї послуги, яка Вас цікавить (даний спосіб інтерактиву дуже вітається нами: по-перше ми завжди відповідаємо дуже швидко і розгорнуто на всі коментарі, по-друге таким чином живі питання-відповіді побачать і інші відвідувачі сайту).
  2. зв’язавшись безпосередньо з одним із наших фахівців, який надасть Вам докладну консультацію.

Скільки часу займає обробка приміщення від комах чи гризунів?

Час обробки того чи іншого об’єкта від комах (тарганів, клопів, бліх, мух, мурах, кліщів та ін.) або гризунів (мишей, щурів) залежить від площі даного об’єкта та ступеня його ураження паразитами.

У середньому обробка приміщення площею 100 м2 займає приблизно 30-40 хв. Таким чином обробка стандартної 2-3 кімнатної квартири займає близько 25-35 хв.

Чи потрібно якось готувати приміщення до приїзду дезінфектора?

Для дератизації (знищення гризунів) жодних додаткових дій перед приїздом фахівця робити не потрібно. Але якщо розмова йдеть про дезінсекцію комах (особливо тарганів та клопів), то попередня підготовка приміщення перед проведенням обробки – обов’язкова. Для досягнення 100% ефекту знищення комах перед приїздом фахівця, приміщення важливо попередньо підготувати до обробки. Докладніше див. тут.

Чи надається нами якась гарантія якості?

Звісно. Якщо замовник виконує всі вимоги до попередньої підготовки приміщення, і наш дезінсектор при цьому виконує повну обробку приміщення, то залежно від типу нерухомості нами надається гарантія терміном від 3 до 12 місяців. Якщо протягом цього часу шкідники повернулися – ми зобов’язуємось безкоштовно виконати повторну обробку.

Чи небезпечні препарати для людей і домашніх вихованців?

Усі препарати, якими ми труїмо паразитів (і комах і гризунів), мають європейський стандарт якості і ставляться до IV класу небезпеки, тобто. вони вважаються найбільш безпечними для здоров’я людини та свійських тварин. Усі вони пройшли необхідні дослідження та схвалені СЕС та МОЗ України.

Що буде, якщо використовувана нами хімія потрапила на шкіру/їжу/посуд та інше?

Незважаючи на те, що всі використовувані нами хімічні засоби фактично нешкідливі, корисними їх назвати також не можна. Тому при попаданні препарату на шкіру її необхідно промити зі звичайним милом. Посуд також можна буде ретельно вимити миючим засобом. Щодо продуктів харчування, то їх доведеться викинути.
Щоб уникнути подібних ситуацій усі зайві люди (особливо вагітні жінки, діти, люди похилого віку, алергіки) за правилами безпеки повинні залишити приміщення. Якщо розмова йде про житлове приміщення, то весь посуд, продукти харчування, дитячі іграшки, одяг, постільна білизна та інші речі, з якими часто контактують люди (особливо діти), – заздалегідь упаковується в плівку, ховаються або виносяться з приміщення.

Чи залишаться якісь плями чи патьоки на підлозі, стінах та поверхнях меблів після обробки приміщення?

Як правило, ні. Невеликі білі сліди після обробки можуть залишитися хіба що в приміщенні, які погано провітрюється. Однак, вони легко відтираються звичайною мокрою або вологою ганчіркою.

Якщо планується ремонт, коли краще робити обробку, до нього чи після?

Обробку найкраще робити до ремонту.

Чи конфіденційна наша робота?

Так. Ми повністю усвідомлюємо важливість конфіденційності своїх клієнтів, тому всі роботи, що проводяться на їх об’єктах, виконуються нами за суворим правилом “Все, що було у Вегасі, залишиться у Вегасі!”.

Скільки коштують наші послуги?

Ми ніколи не завищуємо вартість послуг. Усі вони виробляються нами за максимально конкурентною ціною. Для того, щоб прорахувати скільки коштує та чи інша послуга, рекомендуємо скористатися нашим розумним онлайн-калькулятором, який майже безпомилково визначить приблизну вартість робіт.