Знищення Мишей та Щурів (Україна)

Сімейство мишачих (щури та миші) – одні з найнебезпечніших шкідників у нашому житті! Крім серйозних матеріальних збитків ці гризуни також є переносниками безлічі хвороботворних мікроорганізмів і бактеріологічних/інфекційних захворювань, у т.ч. сказу.

У багатьох народних повір’ях поява цих тварин у будинку вважається провісником лиха. І це правда, адже подібне сусідство не обіцяє людині нічого доброго.

Але не варто панікувати. Ця проблема має рішення. І ви потрапили точно за адресою! Знищення мишей і щурів (дератизація) — та справа, якою ми володіємо досконало!

При цьому на дану послугу ми пропонуємо по-справжньому найнижчі та конкурентні ціни, які стартують всього від 1000 грн за обробку приміщень площею до 100 м2.

Один із наших фахівців приїде до Вас вже через 1-2 дні після отримання заявки на виведення мишей/щурів і за кілька годин надовго позбавити від них вашу квартиру, будинок, заміський котедж, заклад громадського харчування, офіс, виробниче чи складське приміщення тощо.


Як відбувається дератизація

Професійне знищення щурів і мишей (Тернопіль та Тернопільська область), яке у знаючих людей визначається терміном дератизація, – комплексний захід, який вимагає попередньої оцінки, правильного підбору отрутохімікатів та тактики обробки ураженої гризунами території.

Грамотне цькування мишей, як і цькування щурів, виробляється двома способами:

 • хімічним – використання отруйних речовин (родентицидів)
 • механічним – встановлення класичних або електронних мишоловок, клейових пасток-коагулянтів, ультразвукових відлякувачів та ін.
Знищення Мишей та Щурів (Тернопіль)

Наші дератизатори використовують отруйні речовини у вигляді харчових приманок антикоагулянтної дії, які підмішуються в кульки з різних “мише-щурових” ласощів (тісто, сир і т.п.) і розставляються в потрібних місцях.

P.S. Миші та щури розумні істоти, тому для боротьби з гризунами використовуються отрути повільної дії.

Тобто особина, яка з’їла їх, протягом 5-7 днів не відчуває нездужань і не подає жодних сигналів тривоги своїм родичам. Потім настає повільна [схожа на природну] смерть (внаслідок внутрішнього крововиливу або паралічу дихального центру).

Іноді також використовується метод газації – обробка приміщення завдяки розпорошенню [парогенератором] препарату, отрути якого добираються до важкодоступних куточків. Пробігши по обробленим місцям, “вовняні” уносять отруту на собі, викликаючи отруєння всієї своєї колонії. Це найпотужніший спосіб порятунку від них!

Але через високу небезпеку газацію можна проводити далеко не завжди. Зазвичай газація застосовується на промислових виробництвах, ангарах та інших нежитлових приміщеннях чи відкритих просторах.

Знищення Мишей та Щурів холодним туманом у Тернополі

Для закріплення результату можливе проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення джерел потенційного проникнення гризунів у майбутньому:

 • встановлення просочених отрутою сіток
 • розсипані приманки – суміші з битого скла, гіпсу, соди, цементу
 • бетонування дірок тощо.

Вартість знищення гризунів у Тернополі

Ми ніколи не завищуємо вартість послуг. Знищення гризунів у Тернополі (а також дезінсекція тарганів, клопів та інших комах) виконується нами за максимально конкурентною ціною.

Ми заздалегідь прораховуємо майбутні витрати, що дозволяє планувати бюджет!

Щоб замовити послугу щодо знищення гризунів у Тернополі достатньо оформити на сайті нашої компанії онлайн-заявку або швидкий дзвінок і вже протягом 15-30 секунд один із наших фахівців самостійно зв’яжеться з Вами. Також у нас завжди доступна безкоштовна консультація.

до 100 м² (min)

1000 грн

100 – 300 м²

від 1000 до 2400 грн

300 – 500 м²

від 2400 до 3400 грн

500 – 1000 м²

від 3400 до 5500 грн

> 1000 м²

ціна дог.

Для того, щоб прорахувати скільки коштує знищення мишей та щурів у Тернополі у Вашому випадку, рекомендуємо скористатися нашим розумним онлайн-калькулятором, який майже безпомилково визначить приблизну вартість робіт.


Чим небезпечні “хвостаті”?

Щури та миші здатні завдати великої шкоди господарству, поїдаючи продукти та псуючи меблі, предмети інтер’єру, підлоги, плінтуса, двері, стіни, шпалери, взуття/одяг тощо. Іноді, ушкоджуючи електропроводку, вони провокують виникнення коротких замикань та пожежі.

Знищення Мишей та Щурів (Тернопіль)

Щури та миші здатні переносити понад 70 видів хвороб, таких як: ієрсиніоз, сальмонельоз, лептоспіроз, сказ, бубонна чума, черевний тиф, туляремія та багато інших.

Кожне з перелічених захворювань може передаватися людині різними способами:

 • укус гризуна
 • контакт із відходами їх життєдіяльності
 • вживання зараженої їжі та води, в яких присутні екскременти або сеча мишей/щурів
 • через кішок та собак, які також можуть підчепити заразу
 • за допомогою паразитів, що живуть на гризунах: бліх, кліщів
 • через дихальні шляхи у місцях, забруднених відходами гризунів.

Якщо миші хоча б не агресивні, то щури не просто дрібні капосники та рознощики зарази, а реальна загроза для оточуючих!

Ці хижі тварини мають гострі зуби та потужну щелепу! Полюючи групами, нерідко вони можуть нападати на свійських тварин і навіть на людину.

Вони розумні, хитрі та швидкі. Їхній інтелект і пам’ять, разом із феноменальною живучістю та здатністю до адаптації, – роблять більшість спроб людини знищити щурів марними.


Складності самостійного цькування гризунів

Знищення мишей, а тим паче щурів, – завдання непросте.

Основною складністю в боротьбі з мишами є їхня невибагливість і підвищена плідність, – за рік одна особина може принести більше 10 приплодів по 3-12 дитинчат, які через 5 тижнів самі стають статевозрілими.

Тобто за короткий час у геометричній прогресії може бути породжена ціла колонія гризунів. Виведення мишей на цьому етапі стане непростим завданням навіть для професіоналів.

Щури, як і миші, також швидко розмножуються, тому при виявленні екскрементів та інших ознак їхньої присутності – необхідно терміново вжити заходів.

Однак, треба розуміти, що щури швидко запам’ятовують місця розставлених пасток. А застосування магазинних отрут вбиває лише кілька особин, тоді як інші члени колонії вироблять імунітет.

Без паніки. Наша служба боротьби з мишами та щурами знає, як “викурити” гризунів раз і назавжди. Ми з радістю допоможемо вам у цій справі!

Порівняння посліду мишей та щурів

Причини появи щурів та мишей

Для великих міст проблема високої популяції гризунів є дуже актуальною. Недарма знищення щурів і мишей, за даними Google, є однією з найбільш затребуваних послуг.

Появі вовняних шкідників у будинку чи будь-якому іншому приміщенні зазвичай сприяють такі фактори, як:

 • Тепло. Найчастіше ці непрохані гості з’являються в опалюваних приміщеннях у холодні періоди. Якщо на вулиці мороз, їм завжди приємніше жити та розмножуватися за ящиками у сараї, під старою дерев’яною підлогою будинку і т.п.
 • Їжа. Гризунам подобається наявність їжі у вільному доступі, де не потрібно змагатися з більшими “конкурентами” типу вуличних собак, кішок і т.д. Якщо говорити про квартири, то все на що можуть розраховувати хвостаті паразити (у суперництві з тарганами), – це залишки їжі з господарського столу або відра для сміття, годівниці для свійських тварин, а також різні крупи та інші бакалійні запаси на нижніх полицях кухонних шаф. Але коли розмова йдеться про приватні будинки з погребами (куди люди спускаються “раз на сто років”), а тим більше про комори або зерносховища – у гризунів з’являється справжнє роздолля.
 • Антисанітарія. Для щурів та мишей комфортне те місце існування, де панує антисанітарія, бруд і скупчення мотлоху.
 • Інстинкт самозбереження. Затишні приміщення рятують гризунів від бродячих котів або, якщо говорити про сільські місцевості, – тхорів, лисиць, змій, їжаків тощо.

Виїзд до всіх мікрорайонів Тернополя

Аляска, Авторинок, Східний, Газопровід, Гаї, Дружба, Західний 1 / 2 / 3, Загребелля, Канада, Кутківці, Кленовий гай, Оболоня, Новий світ, Пронятин, Промисловий, Цукровий завод, Сонячний (БАМ), Старий парк, Центр, Південний промисловий і т.д.

P.S. Виїзд дезінсектора за межі міста (по Тернопільській області) – обговорюється окремо!


Зона обслуговування


Поширені запитання (FAQ)

Скільки коштує знищення мишей та щурів у Тернополі (ціна)?

Якщо вас цікавить виведення мишей у будинку, – на цю послугу ми пропонуємо ціни, які стартують від 1000 грн. (за приміщення площею до 100 м2).

Наша служба дератизації працює і на будь-яких інших об’єктах житлової, соціальної чи комерційної нерухомості: у будинках, складах, дитячих садках, школах, готелях, лікарнях, кафе, барах, ресторанах, виробничих цехах та ін.

Приблизну вартість робіт можна прорахувати в нашому розумному онлайн-калькуляторі.

Скільки часу триває процес дератизації?

Тривалість обробки невеликих об’єктів (будинків, квартир) в середньому займає приблизно 1-2 години. Після обробки приміщення його потрібно залишити на провітрювання ще на 2-3 години.

Чи небезпечні ваші препарати для людей і домашніх вихованців?

Всі препарати, якими ми труїмо мишей та щурів, мають європейський стандарт якості та відносяться до IV класу небезпеки, тобто вони вважаються найбільш безпечними для здоров’я людини та свійських тварин. Усі вони пройшли необхідні дослідження та схвалені СЕС та МОЗ України.

Якщо гризун при отруєнні загине десь у вентиляції, він розкладатиметься і смердить?

Ні. Ми працюємо з отрутами, при яких після смерті гризуна, його тіло висушиться і від нього залишиться лише оболонка (мумія).

Також є препарати, які викликають у гризунів гостру нестачу кисню. Намагаючись вижити, хвостаті починають вибігати надвір і гинуть вже там.

Чи ви виконуєте знищення гризунів у моєму районі?

Так, ми виконуємо заходи щодо знищення щурів та мишей по всій території Тернополя. Виїзд за межі міста (по Тернопільському району) обговорюються окремо.