Знищення клопів

Прокинувшись вранці, ви в черговий раз помітили на своєму тілі розсип червоних плям, що сверблять, що нагадують дрібні комарині укуси, а ваша постільна білизна посипана якимись чорними точками? На жаль, ці ознаки означають, що у вашій оселі завелися клопи!

З усіх паразитів, які живуть поряд з нами, домашні (постільні) клопи або блощици ліжкові вважаються одними з найнебезпечніших. Живлячись людською кров’ю, вони негативним чином впливають на фізичний і психологічний стан людей.

Їхні укуси викликають у людини поганий сон, почуття тривоги, утворення висипу, набряків та пухирів, а іноді й серйозніших алергічних реакцій, аж до збудження різних респіраторних захворювань або в окремих випадках анафілактичного шоку.

Але не треба панікувати, ми знаємо, як вирішується ця проблема. Знищення клопів у Хмельницькому – навичка, якою ми володіємо досконало! При цьому на дану послугу ми пропонуємо по-справжньому найнижчі та конкурентні ціни, всього від 1200 грн (повна дезінфекція від клопів в однокімнатній квартирі).

Один із наших фахівців приїде до Вас вже через 1-2 дні після отримання заявки і за кілька годин надовго позбавить вашу квартиру, будинок, заклад громадського харчування, офіс чи виробниче приміщення від цих неприємних істот!


Як відбувається виведення клопів

Професійне знищення клопів у квартирі, яке у знаючих людей визначається терміном дезінсекція (багато хто невірно називає її «дезінфекція від клопів»), – це комплексна процедура, яка потребує попередньої оцінки, пошуку епіцентрів зараження, а також грамотного підбору отрутохімікату та його дозування.

Дезінсекція від клопів завжди має на увазі застосування інсектицидів контактно-кишкової дії. Правильно підібраний препарат швидко знищує клопів, не даючи їм навіть найменшої можливості вироблення імунітету.

Холодний туман

Незалежно від ступеня зараження об’єкта наша служба знищення клопів завжди використовує спеціальні парогенератори (гармати) сухого холодного туману. У цьому випадку гарантується найвища ефективність при обробці приміщень від клопів.

Холодний туман – це дезінфекційна “хмара” зі зваженими в ньому дрібнодисперсними компонентами отрутохімікатів, які в десятки разів дрібніші та ефективніші, ніж будь-які аерозолі (30-70 мікрон). Частинки холодного туману здатні перебувати у повітрі протягом 2-3 годин, а потім тонкою плівкою опускатися на поверхні (горизонтальні, вертикальні та бічні).

Температура холодного туману не перевищує кімнатну, при цьому він майже не пахне і повністю безпечний як для людей, так і для домашніх тварин.

При цьому, розпорошені частинки інсектицидів встигають проникнути в важкодоступні місця (вглиб тканини, матраців, килимів, меблевих зазорів, порожнин під плінтусами і вимикачами, внутрішніх просторах побутової техніки тощо).

Всі комахи, що знаходяться в оброблюваному приміщенні, потрапляють під дію отруйної речовини, яка блокує нервову систему паразитів. Підсумок: їхній параліч і наступна смерть.

Таким чином, в результаті обробки холодним туманом основна маса клопів (до 70%) ліквідується відразу, решта – гине через кілька днів.

Бар’єрний захист

Крім основного хімічного методу, нами також наносяться відлякуючі препарати тривалої дії (репеленти, фумігатори, гелі тощо) у всіх місцях потенційного проникнення кровососів [в приміщення] у майбутньому: на вікнах, вентиляційних ґратах і т.п.

Ця процедура називається “бар’єрним захистом” і має профілактичний характер, будучи завершальним етапом хімічного методу обробки від клопів.

Знищення клопів (Хмельницький та у Хмельницька область)

Вартість знищення клопів у Хмельницькому

У боротьбі з клопами наша служба цькування клопів (Хмельницький та у Хмельницька область) ніколи не завищує вартість послуг. Виведення клопів та інших паразитів (гризунів, тарганів та ін) виконуються нами за максимально невисокою та конкурентною ціною.

Крім того, ми заздалегідь прораховуємо майбутні витрати. Все це дозволяє нашим клієнтам планувати власний бюджет! Також для наших клієнтів завжди доступна безкоштовна консультація.

Щоб замовити послугу зі знищення клопів, достатньо оформити швидкий дзвінок від фахівця на нашому сайті. Протягом 15-30 секунд наш досвідчений дезінфектор зв’яжеться з Вами.

Звертаючись до нас, ви можете замовити як точкову обробку (1 спальне місце, 1 кімната, 2 кімнати тощо), так і комплексну обробку всієї квартири (рекомендується)

Знищення клопів у квартирі

1 кімнатна квартира

1200 грн

2 кімнатна квартира

1300 грн

3 кімнатна квартира

1400 грн

4 кімнатна квартира

1500 грн

тільки спальня

800 грн

Знищення клопів у нежитлових фондах

до 60 м² (min)

1400 грн

60 – 300 м²

від 1400 до 3800 грн

300 – 500 м²

від 3800 до 5600 грн

500 – 1000 м²

від 5600 до 9600 грн

> 1000 м²

ціна дог.

Для того, щоб прорахувати, скільки коштує знищення клопів (Хмельницький та у Хмельницька область) у Вашому випадку, рекомендуємо скористатися нашим розумним онлайн-калькулятором, який зможе визначити приблизну вартість робіт.


Підготовка приміщень

Для досягнення 100%-го ефекту обробка квартири від клопів або будь-якого іншого об’єкта соціальної та комерційної інфраструктури (дитсадки, школи, готелі, лікарні, кафе, ресторани, виробничі цехи та ін.) повинна бути проведена тільки після ретельної підготовки приміщення.

Детальна інструкція до підготовки приміщення перед приїздом техніка-дезінсектора тут. Якщо тезово, щоб боротьба з клопами була максимально продуктивною, у квартирі необхідно:

  • провести вологе прибирання, вимити підлогу, пропилососити килими
  • випрати речі, постільну білизну, фіранки/штори при температурі не нижче 60°С, після просушування
  • всю велику цифрову та побутову техніку знеструмити та обернути целофановою плівкою
  • всі дитячі іграшки та речі з якими часто контактують діти упаковувати
  • упаковати у пакети засоби особистої гігієни, посуд тощо.
  • продукти харчування сховати в холодильник або винести з дому
  • по можливості відсунути всі меблі від стін/плінтусів на відстань 10-15 см
  • встановити сітки або заклеїти плівкою всі точки системи вентиляції, щільно закрити вікна.

ВАЖЛИВО: Обробка клопів у квартирі в середньому займає 20-30 хвилин. Повернутися додому можна буде через 4-5 годин, першою дією провітривши приміщення. Через кілька днів (краще мінімум через тиждень) необхідно провести генеральне прибирання з ретельним миттям підлог та всіх поверхонь, з якими контактує людина.


Кілька слів про постільних клопів

Домашні або, як їх також називають, постільні клопи є одним із підвидів безкрилих комах-хижаків, які живляться людською чи тваринною кров’ю. Для підтримки життєдіяльності клопам не потрібна вода та продукти харчування, як, наприклад, тарганам.

Вони заносяться до будинку з вулиці з верхнім одягом, сумками, на шерсті свійських тварин або мігрують від сусідів.

Розмір дорослої особини складає всього 3-5 мм, що разом з особливостями рудо-коричневого кольору робить постільних клопів ледь помітними на багатьох поверхнях. Боротьба з клопами ускладнюється тим, що вони швидко бігають і дуже майстерно ховаються.

За весь період дозрівання вони постійно линяють і скидають шкірки (екзоскелети), які часто можуть бути знайдені у місцях їх проживання.

Знищення клопів (Хмельницький та у Хмельницька область)

Життєвий цикл цих паразитів може досягати 3-х років, т.ч. серед комах клопи вважаються довгожителями. Проблема посилюється ще й тим, що клопи швидко розмножуються. Самки здатні давати потомство по кілька разів на рік, за раз відкладаючи більше сотні яєць. Таким чином лише за рік одна особина може породити цілу колонію кровососів.

Саме тому санітарна обробка від клопів необхідна вже з перших ознак їхньої появи. На жаль, самостійна боротьба з клопами часто не приносить результатів. Кровососи швидко адаптуються до відомих отрут і виробляють стійкий імунітет у всього потомства.

Якісно виконати таку роботу зможе лише кваліфікована служба знищення клопів. Ми готові надати свої послуги та забезпечити гарантований результат у боротьбі з клопами!


Де зазвичай ховаються клопи?

Майже завжди клопи ведуть партизанський спосіб життя, ховаючись вдень у складках та дерев’яних каркасах м’яких меблів, під матрацами чи всередині них, у шафах, за плінтусами тощо.

Найчастіше вони живуть у спальнях, – ближче до “їжі”, тобто до людини, але вдень клопи можуть ховатися по всій квартирі, підбираючись до ліжка вже з настанням ночі.

де ховаються клопи в будинку (Хмельницький)

Цікавий факт: Деякі люди серйозно вважають, що клопи – комахи, які є актуальною проблемою лише для сільських місцевостей. Здавалося б, до чого тут Хмельницький? Клопи при цьому нараховують велику популяцію і у великих містах.

Недарма однією з найпопулярніших послуг у місті, згідно зі статистикою Google, є саме дезінфекція від клопів.


Виїзд до всіх мікрорайонів Хмельницького

Ми проводимо заходи щодо знищення тарганів у всіх районах Хмельницького: Автовокзал №1, Болгари, Виставка, Високе, Гречани (ближні / дальні), Дубове, Дендропарковий, Залізничний вокзал, Загот Зерно, Заріччя, Заводський, Кам’янецький переїзд, Лізневе, Новий план, Озерний, Відрадний, Перший парковий, Правобережний, Ракове, Ружична, Романів, Цукровий завод, Старий аеродром, Сонячний, Тарабанівка, Фельштинський переїзд, Центр, Південно-Західний.

P.S. Виїзд дезінсектора за межі міста (по Хмельницькій області) – обговорюється окремо!


Зона обслуговування


Поширені запитання (FAQ)

Скільки коштує знищення клопів у Хмельницькому (ціна в квартирі)?

У нас ви можете замовити послугу знищення клопів в квартирі за найнижчими цінами, від 1200 до 1500 грн.

І не лише у квартирах. Обробка від клопів може бути проведена в будь-якому іншому об’єкті житлової, соціальної чи комерційної нерухомості: у будинках, дитячих садках, школах, готелях, лікарнях, кафе, барах, ресторанах, виробничих цехах тощо.

Максимально точну вартість робіт можна прорахувати в нашому онлайн-калькуляторі.

Скільки часу займає обробка квартири від клопів?

Дезінфекція клопів у середньому займає близько 20-30 хвилин (стандартна 1 кімнатна квартира або 2 кімнатна квартира) або 30-60 хвилин (3 кімнатна квартира або 4 кімнатна квартира).

Після того, як об’єкт буде оброблений, його потрібно буде закрити на кілька годин. Далі квартиру необхідно провітрити (1-2 години), а після її мешканці можуть повертатися додому та займатися своїми повсякденними справами.

Чи небезпечні препарати для людей і домашніх вихованців?

Всі препарати, якими ми труїмо клопів, мають європейський стандарт якості та відносяться до IV класу небезпеки, тобто вони вважаються найбільш безпечними для здоров’я людини та домашніх тварин. Усі вони пройшли необхідні дослідження та схвалені СЕС та МОЗ України.

Чи ви виконуєте дезінсекцію клопів у моєму районі?

Так, ми виконуємо заходи щодо знищення клопів по всій території Хмельницького. Виїзд за межі міста (по Хмельницькій області) обговорюються окремо.