Знищення Тарганів без Запаху у Фастові

У вашій оселі почали господарювати небажані сусіди, які породжують почуття тривоги та постійні потоки негативних емоцій? Таргани… споконвіку вони живуть пліч-о-пліч з людиною, поділяючи з нами наш дах і нашу їжу.

Ці паразити швидко бігають, майстерно ховаються і, подібно до вірусів, виробляють стійкість до всіх отрут, – їх не бере майже жоден з препаратів, що продаються в магазинах, тому позбутися від тарганів самостійно дуже непросто.

Але не треба засмучуватися, у цієї проблеми є рішення. І ви за адресою! Знищення тарганів – це те, що ми вміємо робити краще всього та краще всіх! На цю послугу ми пропонуємо найнижчі ціни, від 650 до 1500 грн.

Один із фахівців нашої компанії готовий вирушити до Вас вже через 1-2 дні після отримання заявки і за кілька годин вивести тарганів, надовго очистивши від них вашу квартиру, будинок, заклад громадського харчування, офіс чи виробниче приміщення.


Як відбувається дезінсекція тарганів

Професійне знищення тарганів, яке у знаючих людей визначається терміном дезінсекція (багато хто невірно називає її “дезінфекція тарганів”), – це комплексна робота, яка потребує попередньої оцінки, грамотного підбору спеціального засобу та відповідного методу обробки ураженої паразитами території.

Зазвичай травлення тарганів проводиться 2-ма способами: хімічним (обробка хімічними препаратами – інсектицидами) та механічним (встановлення спеціальних приманок, бар’єрів та пасток).

На те, як саме виконуватиметься дезінсекція від тарганів, може вплинути багато факторів:

 • Джерело поширення та місця кладки яєць
 • Площа території, яка потребує обробки
 • Розмір колонії та термін її проживання у приміщенні
 • Наявність алергіків та/або маленьких дітей, які проживають в квартирі або будинку, що обробляється.

Ми не перший рік труїмо тарганів, відточивши свої навички до максимуму. Тому у боротьбі з тарганами наші спеціалісти-дезінсектори завжди використовують спеціальні парогенератори (гармати) холодного або гарячого туману.

ВАЖЛИВО: Під час проведення дезінсекції людям потрібно буде залишити приміщення, а також забрати своїх домашніх вихованців. Повернутися можна буде через 5-7 годин після завершення обробки.

Знищення тарганів у Фастові

Травля тарганів холодним туманом

Знищення комах холодним туманом дозволяє з першого разу позбавитися надокучливих сусідів. Холодний туман у десятки разів більш ефективний ниж різні аерозолі, так як його частинки набагато менше (< 50 мікрон), що дозволяє їм проникати в будь-які щілини, рівномірно розподілившись по всій площі обробляємой ділянки.

Пробираючись в важкодоступні місця, активні частинки холодного туману не тільки вбивають комах, але і надовго осідають на поверхнях, заражаючи всіх наступних “окупантів”.

Генератор холодного диму має нехитрий принцип роботи. Спочатку він всмоктує повітря, змішуючи його з дрібнодисперсними компонентами препаратів, що дезінфікують, а потім під дією потужного тиску через форсунки розпорошує отриману суміш.

Температура холодного туману не перевищує кімнатну, при цьому вона не пахне і повністю безпечна для здоров’я.

Деякі замовники дивуються, коли дізнаються, що знищення тарганів без запаху не фантазії з майбутнього, а чиста правда!


Дезінфекція від тарганів гарячим туманом

В окремих випадках застосовується методика розпилення гарячого туману. Цей спосіб схожий з попереднім, але його відмінність полягає в тому, що газоподібна суміш кисню та компонентів інсектицидів нагрівається генератором до температури понад 60°C, а розмір їх частинок не перевищує 2,5-3 мк.

Головним недоліком такого методу є неприємний запах, що довго вивітрюється. Найчастіше гарячий туман використовують для обробки промислових приміщень.


Бар’єрний захист

На допомогу холодному або гарячому туману, наша служба знищення тарганів також використовує точкове нанесення бар’єрного захисту у вигляді гелей-приманок та клейових пасток, які наносяться/розставляються у всіх ймовірних осередках потенційного проникнення паразитів у майбутньому (від сусідів, з підвалу і тп).

Бар’єрний захист це не самостійна обробка, а процедура, що носить додатковий профілактичний характер.

P.S. Таргани є збудниками різних інфекційних захворювань, тому при їх появі потрібно негайно вживати якихось заходів.


Вартість дезінсекції

Ми ніколи не завищуємо вартість послуг. Дезінсекція від тарганів у Фастові (а також дератизація гризунів, дезінсекція клопів та інших комах) здійснюється нами за максимально конкурентною ціною.

Також ми заздалегідь прораховуємо майбутні витрати, що дозволяє клієнтам планувати свій бюджет!

Щоб замовити послугу на знищення тарганів, достатньо оформити на сайті нашої компанії онлайн-заявку або швидкий дзвінок і вже протягом 15-30 секунд один з наших найближчих дезінфекторів самостійно зв’яжеться з Вами.

Знищення тарганів у квартирі без запаху

1 кімната

1200 грн

2 кімнати

1300 грн

3 кімнати

1400 грн

4 кімнати

1500 грн

тільки кухня та санвузол

1000 грн

Знищення тарганів у квартирі із запахом

1 кімната

від 800 грн

2 кімнати

від 900 грн

3 кімнати

від 1000 грн

4 кімнати

від 1100 грн

тільки кухня та санвузол

від 700 грн

Знищення тарганів у приватному будинку без запаху

до 35 м²

1100 грн

35 – 50 м²

1250 грн

50 – 65 м²

1400 грн

65 – 80 м²

1550 грн

80 – 150 м²

від 1700 грн

Уничтожение тараканов в частном доме с запахом

до 35 м²

від 650 грн

35 – 50 м²

від 750 грн

50 – 65 м²

від 850 грн

65 – 80 м²

від 950 грн

80 – 150 м²

від 1150 грн

Знищення тарганів у нежитлових фондах

до 60 м² (min)

1400 грн

60 – 300 м²

від 1400 до 3800 грн

300 – 500 м²

від 3800 до 5600 грн

500 – 1000 м²

від 5600 до 9600 грн

> 1000 м²

ціна дог.

Для того, щоб прорахувати, скільки коштує знищення тарганів (Фастів та Фастівський р-н) у Вашому випадку, рекомендуємо скористатися нашим розумним онлайн-калькулятором, який майже безпомилково визначить фінальну вартість робіт.


Підготовка приміщення до дезінсекції

Для досягнення 100%-го ефекту знищення тарганів у квартирі чи будь-якому іншому об’єкті соціальної та комерційної інфраструктури, перед приїздом дезінсектора, приміщення важливо заздалегідь підготувати до обробки.

Детальна інструкція до підготовки приміщення перед приїздом техніка-дезінсектора тут. Якщо тезово, перед проведенням дезінсекції необхідно дотриматися наступних рекомендацій:

 • провести вологе прибирання, вимити підлогу, особливо в кутах, розібрати мотлох
 • позбутися залишків усіх харчових відходів
 • незіпсовані продукти сховати у холодильник
 • ліквідувати течі в кранах, трубах, унітазах
 • по можливості відсунути всі меблі від стін/плінтусів на 10-15 см
 • всю велику цифрову та побутову техніку знеструмити та обернути целофановою плівкою, дрібну техніку винести з приміщення
 • дитячі іграшки та речі з якими контактують діти, а також весь посуд ретельно упаковати чи винести з квартири.
Знищення Тарганів без Запаху Фастів

Причини появи тарганів

Може здатися, що останніми роками в таких досить немалих містах, як Фастів, таргани практично перевелися.

Деякі люди взагалі серйозно вважають, що таргани давно вимерли. Але це не так. Саме у великих містах питання високої популяції таргана особливо актуальне.

Простежується тенденція величезного розмноження цих паразитів: “захоплення” ними квартир, будинків, офісів, магазинів та нежитлових приміщень. Недарма знищення тарганів у Фастові, згідно зі статистикою Google, є однією з найпопулярніших послуг.

Тарганам для комфортного життя в першу чергу потрібні 3 речі: їжа, тепло та волога. Тому їх появі в будинку зазвичай сприяють такі фактори, як:

 • антисанітарія, бруд, скупчення мотлоху
 • невчасне винесення сміття
 • несправна сантехніка, вогкість та волога
 • проблеми зі сміттєпроводом та/або каналізацією

Спосіб життя побутових прусаків

Типові для українських широт руді таргани (прусаки) бояться яскравого світла і вкрай побоюються присутності людей, тому зазвичай вони ведуть нічний спосіб життя. З настанням темряви, коли місто засинає, – у пошуках їжі “прокидається мафія”.

Таргани майже всеїдні комахи. Вони можуть їсти майже все, аж до паперу, тканини, деревини та навіть ізоляції електропроводки!

Побутові таргани блискавично розмножуються: наявність лише однієї тарганихи особини, здатної давати потомство кожні 2 місяці [за раз відкладаючи до 40 яєць], провокує появу цілої колонії паразитів.

Шкідники можуть бути помічені в різних місцях: в щілинах плінтусів і паркету, за кухонними шафами і всередині них, під раковинами/мийками біля відер для сміття, в електроприладах, під/за холодильником і т.п.

Найчастіше в квартирах ореолом проживання тарганів є МЗК (кухня, ванна, коридор), але якщо колонія розростається, вони можуть посягнути навіть на наші спальні!

Сподіватися на те, що “вусаті” підуть самі собою, не варто. Часто цьому може сприяти лише повноцінна дезінсекція, яку зможе виконати лише кваліфікована служба з цькування тарганів. І ми допоможемо Вам позбутися тарганів у найкоротші терміни!

Знищення тарганів (Фастів, Фастівський р-н, Київська область)

Як не допустити появи “вусачів”

Головна зброя у війні з тарганами – чистота! Регулярно робіть прибирання, мийте посуд та викидайте сміття. Навіть маленька крихта хліба може сприйнятись тарганом, як запрошення “на бал”.

Інструкція дуже проста: щоб позбутися тарганів, потрібно максимально перекрити їм доступ до їжі!

При необхідності проведіть ремонт труб, замініть прокладки, з появою теч негайно їх усувайте (ці членистоногі великі любителі води). Дотримання цих заходів зробить вашу квартиру набагато менш привабливою для тарганів і ймовірність їх появи сильно скоротиться.


Зона обслуговування


Поширені запитання (FAQ)

Скільки коштує знищення тарганів у Фастові (ціна)?

Якщо мова йде про дезінсекцію в квартирі, то на такі послуги ми пропонуємо найнижчі ціни, від 650 до 1500 грн.

Ми також можемо поцькувати тарганів у будь-якому іншому об’єкті житлової, соціальної чи комерційної нерухомості: будинках, дитячих садках, школах, готелях, лікарнях, кафе, барах, ресторанах, виробничих цехах та ін.

Максимально точну вартість робіт можна прорахувати в нашому онлайн-калькуляторі.

Скільки часу займає процес знищення тарганів у квартирі?

Обробка стандартної 2-3 кімнатної квартири займає близько 25-35 хвилин.

В ідеалі після обробки квартири її потрібно буде закрити на 5-6 годин, після чого добре провітрити (1-2 години).

Чи надаєте ви гарантію на свою роботу?

Так. Якщо замовник виконує всі вимоги до попередньої підготовки приміщення, і наші дезінсектори виконують обробку всього приміщення, то залежно від типу нерухомості нами надається гарантія терміном від 3 до 12 місяців.

Чи небезпечні препарати для людей і домашніх вихованців?

Всі препарати, якими ми труїмо тарганів, мають європейський стандарт якості та відносяться до IV класу небезпеки, тобто вони вважаються найбільш безпечними для здоров’я людини та домашніх тварин. Усі вони пройшли необхідні дослідження та схвалені МОЗ України.

Чи виконуєте ви дезінсекцію тарганів у моєму районі?

Так, ми працюємо по всій території Фастова. Виїзд за межі міста (по Фастівському району) обговорюються окремо.