Видалення плісняви та грибка у квартирі (Кременчук)

Цвіль та грибок – часта проблема, з якою стикаються багато власників як житлових, так і комерційних, виробничих чи складських приміщень Кременчука та Полтавської області. Ці патогенні мікроорганізми не тільки псують зовнішній вигляд стін, стель, дерев’яних меблів або інших поверхонь, але й негативно позначаються на здоров’ї людей.

На початковій стадії знищення плісняви та грибка можна організувати самостійно, провівши певний комплекс заходів із застосуванням спеціальних хімічних засобів чи народних методів. Але коли цвілеві грибки встигли створити колонію, – видалення плісняви в квартирі стає складнішим завданням, для вирішення якого знадобляться знання, “важка техніка” і, головне, досвідчені союзники.

Наприклад, такі, як Ми! Професійна обробка від цвілі та грибка – це те, що наші дезінфектори вміють робити краще всього та всіх! На цю послугу ми пропонуємо одні з найбільш конкурентних та прозорих цін, від 2500 грн за комплексну обробку санвузла/кімнати/офісу з площею “цвітіння” до 5м2 + повноцінною обробкою повітря в приміщенні від спор.

Один з наших фахівців готовий виїхати на Ваш виклик вже через 1-3 дні після отримання заявки і всього за пару годин зробити професійне усунення цвілі та грибка, надовго очистивши від цієї недуги вашу квартиру, будинок, офіс, складське чи виробниче приміщення.


Як відбувається професійна обробка від грибка та плісняви

Після отримання заявки один із наших дезінфекторів у призначений день та час виїжджає на об’єкт для проведення огляду, аналізу ступеня зараженості та виявлення прихованих місць ураження грибкових формоутворень.

Видалення цвілі та грибка GIF

В окремих випадках обробка стін від плісняви починається з моніторингу їхнього стану за допомогою тепловізора, який методом термографічного аналізу дозволяє виявити найхолодніші місця кімнати та визначити ділянки можливої локалізації джерел поширення пліснявого грибка.

Видалення плісняви та грибка у Кременчуці та Полтавщині

Після визначення місць необхідної обробки дезінфектор робить механічну зачистку уражених пліснявою поверхонь (за допомогою шпателя або наждакового паперу), після чого проводить глибоку хімічну обробку (ураженої ділянки та прилеглих до неї поверхонь) спеціально підібраним антисептичним препаратом.

Насамкінець, при необхідності, проводиться додаткова дезінфекція приміщення, яка очищає повітря від спор (spore – особливі клітини, призначені для розмноження) плісняви та грибка, а також видаляє патогенні мікроорганізми та алергени. Цей етап важливий для витяжок та вентиляції, бо тут не допоможуть звичайні антисептичні засоби.

Найчастіше фінальна стадія обробки проводиться одним із наступних методів фумігації:

 • Завдяки використанню спеціальних парогенераторів (гармат) холодного або гарячого туману.
 • За допомогою озонаторів – знезараження повітря та важкодоступних місць методом озонування (найбільш прогресивне та екологічне знищення цвілі у м.Кременчук).

У всіх трьох випадках розмір “активних” частинок інсектицидів, що розпилюються, не перевищує 80 мікрон. Це дозволяє їм проникати в найбільш важкодоступні місця: щілини, під плінтуса, під шпалери на стінах і шари штукатурки, всередину корпусних меблів, на високі стелі, під ванну тощо.

Обробка грибка та цвілі у Кременчуці (Фото до і після)

Видалення плісняви та грибка у Кременчуці

ВАЖЛИВО: Як би професійно не спрацювала служба дезінфекції, треба негайно зайнятися усуненням причин появи цвілі – інакше через якийсь час вона з’явиться знову.


Ціни на послуги з видалення плісняви у Кременчуці

Ми ніколи не завищуємо вартість послуг. Чищення від плісняви та грибка у Кременчуці та Полтавській області проводяться нами за максимально конкурентною ціною.

Щоб замовити локальні послуги з видалення цвілі у місті Кременчук, достатньо оформити на сайті нашої компанії онлайн-заявку або зручну голосову заявку. Один із відповідних фахівців зв’яжеться з Вами найближчим часом.

кухня, офіс, кімната

від 2500 грн

1 кімн. квартира

від 3000 грн

2 кімн. квартира

від 3500 грн

3 кімн. квартира

від 4000 грн

4 кімн. квартира

від 4500 грн

Для того, щоб прорахувати скільки коштує обробка квартири від цвілі (Кременчук та Полтавщина) у Вашому випадку, рекомендуємо скористатися нашим розумним онлайн-калькулятором, який визначить орієнтовну вартість робіт.

Також, наші фахівці виконують по Кременчуку та області наступні послуги:


Причини появи цвілі у квартирі

Перш ніж приступати до обробки від плісняви, необхідно з’ясувати, що саме спричинило виникнення пліснявого нальоту. Факторів ризику кілька:

 1. Підвищена вологість у приміщенні. Якщо рівень вологості перевищує 60-65% – створюються чудові умови для формування, життєдіяльності та розмноження патогенної мікрофлори.
 2. Погана вентиляція та недостатня циркуляція повітря в приміщенні або його окремих частинах сприяє розмноженню пліснявих грибків, а сперте повітря допомагає підтримувати оптимальні умови для міграції інших форм та штамів цих мікроорганізмів.
 3. Недостатнє утеплення (промерзання фасаду, кутів, віконних отворів) також є причиною появи у квартирі цвілевих форм, грибків гниття та синяви. У місцях усунення точки роси у бік інтер’єру утворюються містки холоду, де концентрується конденсат. Внаслідок цього підвищується вологість структурних матеріалів і саме в цих місцях найчастіше розпочинають свою життєдіяльність колонії плісняви.
 4. Слабке попадання у приміщення прямого сонячного світла (грибок та пліснява не переносять ультрафіолет).
Видалення плісняви та грибка (Кременчук та Полтавська обл.)

Таким чином, найчастіше ураженню пліснявими грибками схильні туалетні та ванні кімнати, кухні, балкони та лоджії, прихожки, гаражі, комори, горища, торцеві приміщення, цокольні поверхи, дерев’яні поверхні, пластикові або дерев’яні рами вікон, кути кімнат тощо.

В силу особливостей життєвого циклу спочатку розростається приховане основне тіло плісняви – міцелій, потім формуються плодові тіла і розкидаються спори.

При цьому не важливо, сиро у всьому будинку або в окремо взятій кімнаті, – для успішного життя і розмноження плісняви, їй достатньо сприятливих факторів вже на невеликій ділянці.

Спори цвілі настільки дрібні та легкі, що здатні поширюватися повітрям, а потім осідати на будь-яких поверхнях – вертикальних або горизонтальних, натуральних або штучних.


Чим небезпечна пліснява?

У звичайному стані спори плісняви перебувають у повітрі і не мають безпосередньої загрози. Але коли вони потрапляють у сприятливі умови – починається їхнє активне розмноження.

У приміщенні при цьому створюється шкідливе мікробіологічне середовище, насичене токсичними випарами, що виділяються в процесі життєдіяльності багатьох видів цвілевих грибків.

При попаданні таких випарів (через шкіру, ніс, рот) в організм людини, особливо дітей та людей похилого віку, існує реальний ризик виникнення різних патологічних станів та захворювань, таких як:

 • Загальне погіршення самопочуття – головний біль, фізична ослабленість, безсоння, погіршення уваги, зниження працездатності.
 • Шкірні захворювання – мікоз шкіри, екзема, дерматит.
 • Хвороби органів дихальної системи – тонзиліт, бронхіт, пневмонія, фарингіт.
 • Алергічні реакції (будь-яка пліснява є потужним алергеном) – сльозотеча, закладеність носа, нежить, чхання, шкірні висипання, почервоніння очей.
 • Зниження імунітету – застуда, грип, ГРВІ.
 • Погіршення роботи шлунково-кишкового тракту.

Ще одним важливим фактором є те, що при розмноженні цвілевих формувань створюються оптимальні умови для процесів гниття, що руйнують структуру стін, підлог, покрівельних конструкцій тощо.

Тому повна обробка від грибка та плісняви є абсолютною необхідністю.

Видалення чорної плісняви та грибка Кременчук

Види плісняви

Цвіль може виявлятися в різних кольорах:

Чорна пліснява – залежно від штаму та різновиду відноситься до 4 та 3 груп патогенності. Видалення чорної цвілі в квартирі – найпоширеніша і найскладніша задача. Вона утворюється на сирих поверхнях, найчастіше на стінах.

Особливість цього виду плісняви полягає і в її миттєвому поширенні, що ускладнює її знищення. Вплив цього виду може зробити людину сприйнятливішою до респіраторних інфекцій, астми.

Біла пліснява – менш небезпечний вид на відміну від свого чорного візаві. Найчастіше її можна зустріти на землі, дереві, рослинах, хлібі та сирі.

У квартирах біла пліснява зазвичай зустрічається у вазонах і рідко на стінах, тому якщо ви побачили на стіні біле утворення схоже на плісняву, перевірте: швидше за все це виступи солі (на відміну від плісняви, яка при натисканні стискається, соляний або лужний наліт має кристалічну структуру та при натисканні кришиться).

Видалення білої цвілі у Кременчуці

Видалення білої плісняви та грибка у Кременчуці

Синя пліснява (грибки синяви) – найчастіше уражають клітковину дерева: віконні рами, меблі, двері, паркет та інші дерев’яні елементи. Особливо схильна до впливу синяви сосна.

Жовта пліснява – містить отруйні мікротоксини (афлатоксини) і разом з чорною гниллю найнебезпечніший різновид одноклітинного грибка. Іноді може спостерігатися на стінах та стелі у сирих (довгий час) підвалах. Але частіше жовта пліснява вражає продукти харчування – рис, рибу, м’ясо, молочні продукти, горіхи тощо. При попаданні в організм людини жовта пліснява викликає сильну інтоксикацію, вражаючи дихальні шляхи.

Зелена пліснява – зазвичай заражає харчові продукти.


Усунення причин утворення плісняви та грибка

Насамперед необхідно виявити та ліквідувати причини, через які утворилися грибок та пліснява. Як говорилося вище, ці мікроорганізми люблять тепле вологе середовище, а також комфортно почуваються за умов перепаду температур.

Таким чином, якщо в приміщенні високий ризик недостатнього або нерівномірного прогріву, перше, про що варто задуматися – хороша витяжка або система кондиціювання.

Видалення плісняви та грибка у м.Кременчук

Нижче деякі поради щодо запобігання появі плісняви в будинку:

 • Регулярно провітрюйте квартиру. Періодично чистіть блоки спліт-систем, фільтри та канали повітроводів, вентилятор кухонної витяжки. Особливу увагу приділяйте вентиляції вологих місць – санвузлів, підвалів, покрівельного простору.
 • Налагодьте комунікації – водопровід, каналізацію, опалення. Усуньте протікання, замініть лічильники води, що протікають, і несправні крани, перевірте герметичність прокладок.
 • Не переохолоджуйте квартиру. Якщо на вулиці холодно, а опалення ще не увімкнули – поставте обігрівач.
 • Позбавтеся перепадів температур – головної причини появи конденсату. Оцініть стан утеплювача, особливо в області віконних та дверних отворів.
 • Усуньте проникнення води через конструкції будівлі.
 • Контролюйте вологість повітря – вона не має перевищувати норму 50%.
 • Намагайтеся не закривати двері у ванну кімнату. Своєчасно сушіть рушники, шторку та килимки у ванній.

Виїзд до всіх мікрорайонів Кременчука

 • Автозаводський р-н: Центр, Щемилівка, Реївка, Лашки, Молодіжний (Близький Молодіжний, Далекий Молодіжний), Нагірна частина (Водоканал/Брест, Гвардійська, Московська, Пивзавод).
 • Крюківський р-н: Крюків, Раківка, 1-й занасип, 2-й занасип, 3-й занасип.

P.S. Виїзд дезінсектора за межі міста (по Полтавській області) – обговорюється окремо!


Зона обслуговування


Поширені запитання (FAQ)

Скільки коштує усунення грибка на стінах (ціна)?

Не має значення, чи це усунення грибка на стінах, видалення цвілі на стелі або обробка підлоги від цвілі та грибка – на вартість місце утворення цвілі не впливає.

Якщо йдеться про дезінфекцію у квартирі, то на такі послуги ми пропонуємо найнижчі ціни, від 2500 грн за комплексну обробку санвузла/кімнати з площею “цвітіння” до 5м2 + повноцінною обробкою повітря в приміщенні від спор.

Максимально точну вартість робіт можна прорахувати в нашому онлайн-калькуляторі.

Скільки часу займає видалення плісняви у квартирі?

Комплексна обробка від плісняви та грибка у квартирі займає близько 2-х годин. В особливо складних випадках гарантоване знищення плісняви може потребувати повторного приїзду спеціаліста для контрольної обробки!

Чи надаєте ви гарантію на свою роботу?

Так. Залежно від типу нерухомості нами надається гарантія від 6 до 12 місяців.

Чи безпечні Ваші методи знищення цвілі для здоров’я?

Обов’язково, під час обробки квартири від плісняви та грибків гниття ми гарантуємо повну безпеку для здоров’я людей, свійських тварин, меблів та предметів інтер’єру.